Про компанію

В Україні виробництво санітарних і гігієнічних продуктів компанією «Фібратекс Плюс» розпочато з 2020 року в м Рівне. Розміщення виробництва на території України дозволило зробити продукт європейської якості конкурентоспроможним за ціною.

Ліквідність продукції компанії «Фібратекс Плюс» забезпечується завдяки високотехнологічному інтегрованому виробництву і ефективній взаємодії з виключно лідируючими в галузі гігієни постачальниками сировини та обладнання країн Євросоюзу і Туреччини.

Все обладнання на виробничій лінії має сертифікат відповідності, санітарний та епідеміологічний дозвіл Міністерства охорони здоров’я України.

Компанія використовує тільки власні дизайнерські розробки.

Компанія «Фібратекс Плюс» забезпечує високий рівень якості продукції та обслуговування. Ми виробляємо стандартну продукцію – вологі серветки, упаковки по 12, 15, 20, 60, 72, 100, 120 шт.

ТОВ «Фібратекс Плюс», також виконує індивідуальні замовлення, постійно розробляє і запускає у виробництво нові види продукції.

Компанія «Фібратекс Плюс» – це професійна команда, безперервно працює над розвитком компанії і поліпшенням продукції.

Основний принцип нашої компанії – відповідальність. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві, тому намагаємося робити все можливе, щоб клієнти завжди були задоволені нашою роботою!