Бренди

ЛОГОТИП

Найпоширеніший і зручний вид вологих серветок, застосовуваний всюди і завжди, і тому особливо популярний в якості рекламного носія, – вологі очищаючі серветки для рук, обличчя та інших частин тіла в упаковці по 15 штук. На відпочинку, на заході в торговому або виставковому центрі, в будь-якому магазині – вони можуть знадобитися в будь-який момент. Ми пропонуємо виробництво вологих серветок для рук і обличчя з Вашим логотипом.

На території наших заводів на контрактній основі випускається продукція більш ніж для 350 компаній, серед яких безумовні лідери ринку в своїх сегментах. Ми готові запропонувати рішення для будь-яких завдань клієнта, а наявність власних потужностей і логістичних центрів дозволяють нам миттєво реагувати на зміни в замовленнях і надавати найкращі умови співпраці.

Вологі серветки з логотипом в індивідуальній упаковці

Вологі гігієнічні серветки в індивідуальній упаковці – ще один затребуваний рекламний носій. Помітний логотип і практичність сувеніра послужать гарантом зміцнення партнерських відносин з клієнтом. Вологі гігієнічні серветки завжди тримають під рукою!

НАШІ КЛІЄНТИ І ПАРТНЕРИ